XX Dożynki - Powiatowe Święto Plonów 2019

 • Dożynki 2019
  Dożynki 2019

Powiatowe Święto Plonów to już dwudziesta edycja dożynek, które odbywają się w naszym regionie. Poniżej podstrony poświęcone tegorocznej edycji. Patronaty, fotorelacje, podziękowania, listy.

Dodany 24.09.2019 przez Administrator

 • Dożynki 2019

  RELACJA – POWIATOWE ŚWIĘTO PLONÓW W LIPSKU 2019

  Powiatowe Święto Plonów w Lipsku 2019 - XX dożynki już za nami. Było to bardzo ważne wydarzeniem dla rolników, sadowników, hodowców oraz ich rodzin, ale również wszystkich mieszkańców naszego regionu. Impreza miała charakter uroczysty, oficjalny i rozrywkowy. Fotorelacja - materiały SP Lipsko, Fotorelacja - autor: K.Furmanek

 • Patronat honorowy

  Powiatowe Święto Plonów 2019 - Patronat Honorowy

   

  Współorganizator: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

   

  Patronat Honorowy nad Powiatowym Świętem Plonów objęli: Biskup Henryk Tomasik, Marek Suski- Kancelaria Prezesa Rady Ministrów Sekretarz Stanu, Zdzisław Sipiera – Wojewoda Mazowiecki, Adam Struzik - Marszałek Województwa Mazowieckiego. 

  Serdecznie dziękujemy!

 • Patronaty medialne

  Powiatowe Święto Plonów 2019 - Patronat medialny

   

  Patronat medialny nad Powiatowym Świętem Plonów w Lipsku objęli:

  Radomska Grupa Mediowa, Radio Plus Radom, Radio Ostrowiec, Twoje Radio Lipsko, Echo Dnia Radomskie, Tygodnik Radomski, Tygodnik Poradnik Rolniczy, Obiektywnie.info.pl

  Dziękujemy i czekamy na relacje.

 • Logo RDC

  Powiatowe Święto Plonów 2019 - podziękowanie dla RDC

  Serdeczne podziękowanie ślemy naszemu partnerowi RDC - Radio dla Ciebie.
  Pod linkiem: https://www.rdc.pl/podcast/losiowisko-z-lipska-15-09-2019 znajdą Państwo rozmowy z naszymi lokalnymi działaczami; "O walorach turystycznych, historii, rolnictwie, o bibliotekach jako lokalnych centrach kultury, o kulturze ludowej i muzykowaniu na skrzypcach w regionie Powiśla", które powstały w radiostacji radia podczas Powiatowego Święta Plonów w Lipsku. 

 • Powiatowe Święto Plonów 2019 - listy z podziękowaniami

  Serdecznie dziękujemy za listy z podziękowaniami. Wszystkie podkreślają, że Powiatowe Święto Plonów w Lipsku, było bardzo ważnym wydarzeniem dla rolników, sadowników, hodowców oraz ich rodzin, ale również wszystkich mieszkańców naszego regionu.

 • XX Dożynki - Powiatowe Święto Plonów 2019

  Powiatowe Święto Plonów to już dwudziesta edycja dożynek, które odbywają się w naszym regionie. To największe w okolicy święto rolnicze, z bogatą tradycją. W tym szczególnym dniu podsumowania trudu pracy rolnika, wspólnie ze społeczeństwem powiatu będą uczestniczyć wystawcy sprzętu rolniczego i środków do produkcji rolnej, Koła Gospodyń Wiejskich, organizacje pozarządowe oraz lokalni przedsiębiorcy. 

 • PSP 2019

  Powiatowe Święto Plonów - informacje dla wystawców

  Podczas Powiatowego Święta Plonów w Lipsku na terenach górnej płyty boiska na Stadionie Miejskim udostępniamy dla Państwa powierzchnię handlowo - usługową. To oferta dla artystów, rękodzielników, rzemieślników, wytwórców produktów lokalnych, stowarzyszeń, ośrodków kultury oraz firm i instytucji związanych z rolnictwem. W celu określenia swojego udziału prosimy o zapoznanie się z regulaminem dla wystawców.

  Dodany 18.07.2019 przez Administrator